Kokia yra kvepalų testerių pakuotė? Kvepalų testerių pakuotė gali būti baltos arba kartono spalvos. Pakuotės tipas labai priklauso nuo gamintojo ir kuriai rinkai yra skirti testeriai. 

Ar testeriai turi kamštukus? Kai kurių gamintojų testeriai yra be kamštukų, kadangi kamštukai sveria, tai gamintojai sutaupo transportavimo išlaidas. Pavyzdžiui Calvin Klein prekinis ženklas savo testerius visada gamina be kamštukų tinkamai įpakuojant, kad purkštukas neįsispaustų transportuojant. 

Kam skirti yra kvepalai testerio pakuotėse? Jie yra skirti duty free, keltų bei kvepalų ir kosmetikos parduotuvių lentynoms, kad klientas galėtų juos išbandyti. Nėra išnaudojama tiek kvepalų testerių, kiek jų yra pagaminama, nes 12 kvepalų buteliukų yra pagaminamas 1 testeris, todėl gamintojai likusius parduoda už mažesnę kainą.

Kokia yra kvepalų, įpakuotų į testerių dežutes kaina? Kvepalai testerio dežutėse yra 3-8 EUR pigesni už originalius kvepalus, kurie įpakuoti į margas dežutes ir suvynioti į celofaninį maišelį. Kainos skirtumas priklauso nuo gamintojo. 

Ar kvepalai testerio pakuotėje ilgiau išlieka? Testeriai pagal savo kokybę visiškai atitinka originalius kvepalus, todėl iš to pačio gamintojo ar tiekėjo perkami kvepalai bus vienodos kokybės. Kvepalų gamintojai gali būti pritaikyti skirtingoms rinkoms, priklausomai nuo klimato, ekonominės, socialinės, teisinės ir kitų aplinkų, todėl prieš perkant vertą išnagrinėti iš kur yra Jūsų perkami kvepalai ir kokiai rinkai jie yra skirti.

Tikimės, kad radote atsakymus į visus Jums aktualius klausimus, jeigu dar liko Jums neaiškumų, maloniai kvečiame kreiptis į mus el. paštu originalai.lt@gmail.com - atsakysime į visus Jūsų klausimus. 

Kvepalus galite nusipirkti irgi čia https://kvepaluanalogai.lt

Keletą kvepalų testerių pakuotėse pavyzdžių: 

Kvepalu testeriai

Kvepalu testeriai 2