Visi žinome, kad paklausa sukuria pasiūlą. Ši hipotezė puikiai tinka ir kvepalų rinkai. Šiandien didžioji dauguma žmonių naudojasi kvepalais. Kai kuriems pavyko išsirinkti savo mėgstamą kvapą, o kiti dar paieškose arba kaip aš - mėgsta keisti kvapus ir visada stebinti save bei aplinkinius. Siekiant palengvinti Jums išsirinkti tinkamą ir norimą kvapą, pateiksime keletą rekomendacijų. 

1. Turite žinoti kokiai kvepalų grupei priklauso Jums patinkantys aromatai. Nes jeigu Jums patinka rytietiški kvepalai, tai ieškant naujovių, turėtumėte rinktis rytietiškų kvepalų grupei priskiriamo aromato.

Yra 4 pagrindinės kvepalų kvapo grupės: gėlių, rytietiški, švieži (aš labiau mėgstu juos vadinti gaiviais) ir medienos kvapai. Šios pagrindinės 4 grupės išskiriamos į dar 14 kvapo pogrupių. Daugiau apie kvapų klasifikaciją rasite: https://originalai.lt/content/6-Apie-kvepalus

2. Kvapas pagal buteliuko spalvą. Dažniausiai gaivūs kvepalai būna žydrose, mėlynose buteliukuose. Gėlių - permatomi, geltoni, oranžiniai. Rytietiški - raudoni, violetiniai, juodi. Medienos - žali, rudi. 

3. Kvepalai pagal charakterio būdą. Įrodyta, kad ekstravertams (komunikabiliems) labiau tinka rytietiški kvapai,  intravertams (mažiau komunikabiliems) - švieži (gaivus) arba gėlių.

4. Vasarą reikėtų rinktis iš Jūsų mėgstamų aromatų grupės kurie yra arčiau šviežio arba gelių kvapo, o žiemą arčiau rytietiškų ir medienos. 

5. Skirtingus aromatus reikėtų naudoti priklausomai nuo paros laiko. Ryte ir dienos metu kvepalai turėtų būti gaivesni, o vakarui aštresni. 

6. Taip pat reikėtų nepamiršti savo amžiaus. Arčiau brandaus amžiaus reikėtų rinktis lengvesnes, ramesnes kvepalų natas. 

Nebijokite eksperementuoti ieškodami savo kvapus. Pasirinkus tinkamą Jums kvapą, visada paliksite puikų įspūdį aplinkiniams ir jausitės daug labiau pasitikinti arba pasitikintis savimi. 

Taip pat prisiminkite, kad blogų aromatų nebūna, ypač kai tam aromatui 5 ar 6 metai, nes kaip ten bebūtų žmogus kvepalus turi perskaityti pagal visas jų natas, uoslė turi priprasti, o smegenys suvokti, kad iš tiesų juose dar galima atrasti nepatirtų pojučių. 

Kvepalus galite nusipirkti irgi čia https://kvepaluanalogai.lt