Apie kvepalus

Viskas apie kvepalus. 

Kaip išsirinkti kvepalus?

Kaip išsirinkti kvepalus?

Visi žinome, kad paklausa sukuria pasiūlą. Ši hipotezė puikiai tinka ir kvepalų rinkai. Šiandien didžioji dauguma žmonių naudojasi kvepalais. Kai kuriems pavyko išsirinkti savo mėgstamą kvapą, o kiti dar paieškose arba kaip aš - mėgsta keisti kvapus ir visada stebinti save bei aplinkinius. Siekiant palengvinti Jums išsirinkti tinkamą ir norimą kvapą, pateiksime keletą rekomendacijų. 
Skaityti plačiau
Kvepalų testeriai ir nišinių kvepalų testeriai pagal užsakymą

Kvepalų testeriai ir nišinių kvepalų testeriai pagal užsakymą

Čia pateikiame kvepalų testerių ir nišinių kvepalų testerių sąrašą su kvepalų pavadinimais, tūriu bei kainomis, kuriuos galime užsakyti ir kurie atkeliauja per 2-3 savaites. Minimalus užsakomų kvepalų avansas 25% arba galite apmokėti pilną sumą, o kvepalus gausite už 2-3 savaičių.  Dėl norimų kvepalų kreiptis tel. +37064570934 arba el. paštu originalai.lt@gmail.com Originalumą ir aukščiausią kokybę garantuojame.  Jeigu nežinote kas yra testeriai? Daugiau informacijos kas yra TESTERIAI rasite - https://originalai.lt/straipsniai/apie-kvepalus/kas-yra-kvepalu-testeriai
Skaityti plačiau
Kas yra kvepalų testeriai?

Kas yra kvepalų testeriai?

Kvepalai testerio pakuotėse yra lygiai tokie pat originalūs, aukščiausios kokybės - kaip tai priklauso originaliems kvepalams, pilnos talpos kvepalai. Nuo kvepalų (produktų) skiriasi tik pakuote.  Daugiau informacijos skaitykite straipsnyje.
Skaityti plačiau