Originalai.lt Jums siūlo 3 apmokėjimo būdus:

 1. Apmokėjimas per elektroninę bankininkystę banko pavedimu į vieną iš mūsų turimų SWEDBANK arba SEB banko sąskaitų. Po užsakymo pateikimo Jums atsiųsime duomenys apmokėjimui.
  Jums reikės:
  1. Užeiti į savo elektroninę bankininkystę.
  2. Paspausti atlikti mokėjimą.
  3. Užpildyti:
  - gavėjo vardą, pavardę;
  - gavėjo sąskaitos nr.;
  - užsakymo sumą;
  - mokėjimo paskirtį - užsakymo numerį, kuris sudarytas iš didelių raidžių (pvz.: JMAYUHTXN)

  Apmokėjimas banko pavedimu yra vienas iš pačių saugiausių pinigų pervedimo priemonių. Nors nėra labai patogus, bet tikrai labai saugus, nes visada galima atsekti kam, kur, kada ir kiek nukeliavo pinigų.

 2. Apmokėjimas per PAYSERA sistemą. 
  Jeigu turite Paysera sąskaitą, galite prisijungę prie savo sistemos padaryti pavedimą į mūsų turimą sąskaitą, kurią matysite po užsakymo pateiktimo.
  Čia reikėtų užpildyti: 
  - vardą, pavardę;
  - sąskaitos nr.; 
  - užsakumo sumą;
  - mokėjimo paskirtį t.y. užsakymo nr. (pvz.: JMAYUHTXN).
  Viskas lygiai taip pat kaip ir apmokėjimas banko pavedimu. 

  Jeigu norite apmokėti iš kito banko, bet nenorite jungtis prie savo el. bankininkystės, Jus galite pasirinkti apmokėti užsakymą per payserą - sistema Jums sugeneruos apmokėjimą bei nukreips į Jūsų banką. 
  Pasirinkę Paysera, jūs turite kur kas daugiau apmokėjimo būdų. Tai gali būti elektroninė bankininkystė (pvz., Swedbank, SEB bankas, Nordea, Šiaulių bankas ir kt.), elektroniniai pinigai bei kitos mokėjimo sistemos (Maximos kasose, Lietuvos pašto ir "Paypost" skyriuose, kioskuose, banko skyriuose - grynaisiais ir kt.).


 3. Apmokėjimas grynais kurjeriui - patikimas, greitas ir praktiškas apmokėjimo būdas. Užsakymus siunčiame Venipak kurjeriais. Jie suteikia galimybę apmokėti grynais kurjeriui pristatymo metu. Paslauga papildomai kainuoja 1.40 Eur. SVARBU - apmokant grynais kurjeriui turėkite lygią sumą, nes kurjeriai neturi grąžos. Jeigu norite apmokėti grynais kurjeriui, pasirinkite pristatymą Venipak kurjeriu ir apmokėjmą grynais.