Kodėl kvepalus verta pirkti internetu? 

Apsipirkimas internetu sparčiai populiarėja. Vartotojai pradeda suprasti, kad užsisakius prekes elektroninėje erdvėje nereikės stovėti eilėse, visas procesas vyksta daug greičiau ir patogiau.
Mes elektroninę prekybą kvepalais pradėjome nuo 2010 metų ir vis plečiame savo asortimentą, kad galėtumėme atitikti jūsų lūkesčius. Stengiamės apsaugoti Jūsų duomenys bei užtikrinti sklandų, suprantamą, kiek galima paprastesnį pirkimo procesą. 

Darbas su klientais.

Klientų aptarnavimo kokybė tapo svarbiausia mūsų veiklos dalimi. Per sukauptą darbo patirtį susiformavome aiškų vaizdą kas yra klientas ir koks jis svarbus. Mūsų tikslas yra išauginti klientų lojalumą. Jus mums esate aukso vertės, todėl mes VISADA stengsimės Jums padėti.

Mūsų kvepalų kokybė. 

Elektroninėje prekyboje klientams produktų kokybės klausimas yra vienas reikšmingiausių. Mes puikiai suprantame Jūsų norą nusipirkti originalius ir kokybiškus kvepalus, todėl pasidalinsime keliais sukauptais per tiek metų patirties faktais, kurie įrodo kvepalų originalumą.  Internetas dar nėra pilnai suvokiamas kaip alternatyvios mažmeninės prekybos (komercijos) platforma. Taip yra, nes daugelis galvoja, kad tai puiki galimybė parduoti prastos kokybės produktus. Padori internetinė kvepalų parduotuvė, kuri nori sparčiai vystytis ir auginti klientų skaičių, tikrai nepardavinės prastos kokybės prekių.
Mūsų parduodamų kvepalų originalumą ir jų galiojimo laiką galite pasitikrinti bet kuriame patikrai sukurtame interneto puslapyje pvz. mes naudojame http://checkcosmetic.net. Visi originalūs kvepalai turi partijos numerį, kuris išspaustas arba išgraviruotas ant buteliuko dugno ir pakuotės. SVARBU - prekės partijos kodai  ant kvepalų buteliuko ir dežutės turi sutapti, nes ant padirbtų produktų jie dažniausiai skyriasi arba būna įrašyti labai seni arba netikri.
Naudojimosi kvepalų originalumo patikros puslapio instrukcija:
1. Užeinate į http://checkcosmetic.net.
2. Puslapyje pasirenkate gamintoja
3. Kur yra "enter code" įvedate kodą ir spaudžiate "Calculate".
Jums bus pateikta visa duomenų bazėje sukaupta informacija apie šį produktą. 
Mes garantuojame, kad pirkėjas nuo pirmo užsakymo mūsų elektroninėje parduotuvėje, liks patenkintas mūsų parfumerijos kokybe. Jus tapsite lojaliu mūsų klientu bei rekomenduosite mus kitiems. Tam, kad Jus tuo įtikintumėme, leidžiame elektroninėje parduotuvėje bei savo Facebook paskyroje palikti atsiliepimus apie mūsų produktus. Taip pat laisvai galite ieškoti apie mus informacijos paieškos sistemose google, yandex, bing ir kt. Viskas Jums ir dėl Jūsų.

Kainų politika. 

Visos ir visi visada norime būti gražūs ir skaniai kvepėti, todėl manome, kad kvepalai tai geriausia dovana ne tik draugui ar draugei, bet ir sau pačiai ar pačiam. Niekada negalima nieko sau gailėti, ir būtent tada kai galima gerus gaminius nusipirkti už tokią mažą kainą - kokią siūlome mes! Kainodara yra labai sudėtingas procesas, ypač parfumerijos industrijoje, nes žema kaina klientams sukelia abejones dėl kvepalų originalumo. Originalai.lt komanda visada ieško geriausių tiekėjo kainų pasiūlymų, kad galėtų Jums pasiūlyti žemiausią kainą.

Produktų pristatymas. 

Pristatymo klausimais bandome būti labai lankstūs ir naudojamės kurjerių, paštomatų, Lietuvos pašto paslaugomis ir galime susitikti iš anksto sutartu laiku Vilniuje (saulėtekio, antakalnio ir žirmūnų mikrorajonuose). Prekių išsiuntimas įvyksta kaip galima greičiau po užsakymo apmokėjimo gavimo. Turite tik grynus? Nenusiminkite, suteikiame galimybę apmokėti užsakymą grynais kurjeriui, tik dėja, ši paslauga yra apmokestinama 1,40 Eur. Jeigu mums iškyla klausimų dėl Jūsų pristatymo adreso, visada nedelsiant susisiekiame su klientais telefonu arba el. paštu. 

Abipusis bendradarbiavimas. 

Stengiames tobulinti savo projektą, kad Jūsų apsipirkimas būtų malonus, todėl jeigu turite nusiskundimų dėl pirkimo proceso, juos maloniai prašome atsiųsti mums el. paštu originalai.lt@gmail.com. Mums labai svarbūs Jūsų teigiami atsiliepimai, nes tik tuomet Jūsų giminaičiai, draugai ir pažystami norės apsilankyti bei įsigyti iš mūsų elektroninės parduotuvės. Reklama iš lūpų į lūpas yra pati geriausia!

Taigi... Kodėl verta pirkti iš ORIGINALAI.LT? NES: 

  1. Pirkti pas mus yra patogiau, greičiau ir paprasčiau.

  2. KIEKVIENAS klientas mums yra IŠSKIRTINIS!

  3. Garantuojame prekių ORIGINALUMĄ ir AUKŠČIAUSIĄ KOKYBĘ.

  4. Siūlome tikrai GERĄ KAINĄ ir organizuojame įvairius YPATINGUS PASIŪLYMUS bei IŠPARDAVIMUS. 

  5. Pristatome per 1-3 darbo dienas. Siunčiame Venipak kurjeriais, Lpexpress ir Omniva paštomatais, Lietuvos paštu bei Vilniuje galime susitikti gyvai.

  6. Prekės saugiai pasiekia savo savininką, nes siunčiamos dėžutėse su oro apsauga.

  7. Suteikiame 14 dienų GRĄŽINIMO GARANTIJĄ, bet tik tada, jei prekės pastebimai neišnaudojote ir nepažeidėte gamintojo pakuotės (prekė neturi prarasti savo prekinės išvaizdos, celofanas turi likti nesudraskytas).

  8. Originalai.lt komandai labai svarbūs Jūsų ATSILIEPIMAI ir NUSISKUNDIMAI!