UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS

Lietuvos pašto logo

Pristatymas Lietuvos paštu. Išsiunčiame Jums REGISTRUOTĄ ir PIRMENYBINĘ siuntą. Užsakymas pasieks Jus per 2 - 4 darbo dienas, po sėkmingo užsakymo apmokėjimo. Paštas pristatys Jums siuntinį Jūsų nurodytu adresu arba paliks pranešimą apie gautą siuntinį, kurį Jūs galėsite atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

SVARBU! Atsiimdami siuntą nepamirškite savo paso, nes registruotas siuntas gali atsiimti tik siuntos gavėjas.

Siuntos pristatymas visoje Lietuvoje paštu kainuoja 2,5EUR. 

lp express logo

Pristatymas į LP EXPRESS 24 paštomatus. Kaina 2,5 EUR.  Jeigu norite siuntą apmokėti atsiimant paštomate banko kortele, tai siuntimas plius apmokėjimas grynais Jums kainuos 3,90EUR. 

Paštomatų sąrašas visoje Lietuvoje - https://www.lpexpress.lt/lt/Viet-s-ra-as.html

LP EXPRESS išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu (jei jis nurodytas).

Siuntos gavėjas, atvykęs atsiimti į terminalą pristatytos siuntos, suveda pranešime nurodytą kodą ir pasiima siuntą iš terminalo dėžutės. 

Siuntos gavėjas privalo atsiimti siuntą iš terminalo per ne ilgesnį nei 72 valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento.

SVARBU! Būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, nes nurodytu telefono numeriu gausite SMS žinutę, kada bus pristatyta Jūsų siunta.

Plačiau apie atsiėmimą iš LP EXPRESS   žiūrėkite:

omniva logo

OMNIVA paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el.paštu.

Siuntimo kaina 2.7EUR. Jeigu norite siuntą apmokėti atsiimant paštomate banko kortele, tai siuntimas plius apmokėjimas grynais Jums kainuos 4,10EUR. 

SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį ir el.pašto adresą, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Prekes iš OMNIVA terminalo atsiimkite per 3 kalendorines dienas nuo SMS ar el.pašto gavimo dienos Jums patogiu metu.

Jei nespėjote atsiimti prekės per 3 kalendorines dienas OMNIVA išsiųs Jums priminimą SMS žinute apie nepasiimtą siuntą. Neatsiėmus siuntos per 7 kalendorines dienas prekė bus grąžinta mums. 

Norėdami atsiimti siuntą iš  OMNIVA paštomato Jums reikia atlikti šiuos žingsnius: 

  1. Atvykite prie paštomato, nurodyto SMS žinutėje;

  2. Palieskite paštomato ekraną, pasirinkite kalbą  ir spauskite ‚Atsiimti siuntą‘;

  3. Jei buvote pasirinkite apmokėjimą po pristatymo Sekdami tolimesnes instrukcijas ekrane, susimokėkite už Open24 prekes banko kortele. PASTABA: mokėjimo terminalas yra žemiau terminalo ekrano;

  4. Kai atliksite mokėjimą banko kortele, sekite instrukcijas ekrane;

  5. Įveskite sms žinutėje arba el. pašte nurodytą siuntos atsiėmimo 6-ženklį kodą;

  6. Atsidarius terminalo durelėms, pasiimkite siuntą, uždarykite paštomato dureles;

  7. Norėdami gauti siuntos kvitą terminalo ekrane spauskite TAIP.

OMNIVA video filmukas kaip atsiimti siuntą:

venipak logo

Venipak kurjeriai prekes nuo "durų iki durų" pristato per 1 – 2 darbo dienas, po Jūsų apmokėjimo įvykdymo. Kurjeris prekes atveža Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis nuo 8.00-17.00 val. Jei šiuo metu esate darbe – laukelyje “Pristatymo adresas” nurodykite savo darbovietės pavadinimą bei adresą ar kitą adresą – svarbiausia, kad tuo adresu būtų siuntinį priimantis asmuo. 

Dieną prieš pristatant prekes, pirkėjui yra išsiunčiama SMS žinutė – priminimas, kurioje įvardijamas pristatymo adresas bei laiko intervalas, kada bus pristatytos prekės. Prieš pristatant siuntinį, kurjeris su Jumis susieks telefonu, todėl būtiną nurodyti savo telefono numerį.

SVARBU! Skambinant kurjeriui, keisti pristatymo adresą griežtai draudžiama. 

Siuntimas Venipak kurjeriais kainuoja 3,5EUR, o norint apmokėti grynais kurjeriui – 4,9EUR.

 

Prekių atsiėmimas Vilniuje 

Mes suteikiame klientams galimybę atsiimti prekes iš rankų. Susisiekite su mumis tel. +37064570934 ir suderinsime laiką bei vietą kada ir kur atsiimsite siuntinį, atsiskaityti galėsite atsiimant iš rankų Vilniuje grynais arba išankstiniu banko pavedimu. Dažniausiai būname Naujosios Vilnios, Saulėtekio ir Antakalnio mikrorajonuose. 

 

Jei iškilo klausimų kaip gauti prekes -  kreipkitės, rašydami el.paštu: originalai.lt@gmail.com arba skambinkite telefonu: +370 64570934