Prekių sąrašas pagal gamintoją Bentley kvepalai

Bentley vyriški kvepalai.

Bentley Motors Limited – prabangių automobilių gamintojas, įsikūręs vakarų Anglijoje, Kru mieste. Šią įmonę įsteigė W. O. Bentley 1919 m. (anksčiausiai šios firmos technika buvo naudojama Pirmojo pasaulinio karo metais). 


„Bentley“ buvo laimėjusi 24 valandų Le Mano lenktynes šešis kartus. Pirmąkart iškovojo pergalę 1924 m., paskui keturis kartus iš eilės nuo 1927 m. iki 1930 m., o paskutinį kartą 2003 m.


1931 m. „Bentley“ buvo parduota „Rolls-Royce“ automobilų gamintojui, tačiau 1998 m. šią įmonią peremė „Volkswagen“ automobilių grupė. Nuo Antrojo pasaulinio karo iki 2002 m. Rolls-Royce ir Bentley modeliai beveik nesiskyrė.


Naujas kompanijos iššūkis - pristatyta pirmoji serija elitinių kvepalų vyrams su „brangaus automobilio“ aromatu. Kvepalai kvepia oda ir medžiu – medžiagomis, kuriomis apmušti beveik visų „Bentley“ automobilių salonai. Kompanija kūrė kvepalus kartu su Prancūzijos parfumerijos ir juvelyrikos namais „Lalique“. „Bentley"  ir „Lalique" turi panašią istoriją. Abi bendrovės buvo įkurtos beveik prieš 100 metų. Kurdamos kvepalus abi kompanijos remiasi tradicijomis, prabanga, gyvenimo būdu ir naujovėmis.


Kartu kurti kvepalus, tai reiškia sujungti mūsų įgūdžius ir vizijas viename kvepalų buteliukyje“, - sako Silvio Denz,  „Lalique" generalinis direktorius.

Daugiau

Šio gamintojo prekių kataloge nėra.