Prekių sąrašas pagal gamintoją Swarovski kvepalai

Swarovski moteriški kvepalai. 

warovski suteikė kristalams žavingą aurą, kuri pritraukia ir išsklaido šviesą. Dėl išskirtinės bei paslaptyje laikomos kristalų gamybos technologijos, Swarovski pateko į pasaulio mados ir elegancijos pasaulį.Dvidešimtojo amžiaus pradžioje brangenybių ir mados namai pradėjo domėtis Swarovski kristalais. Paryžiuje Swarovski kompanija bendradarbiavo su tokiais mados grandais kaip Coco Chanel, Elsa Schiaparelli ir Christian Dior.Šiandien nesuskaičiuojamai daug mados namų linksniuoja Swarovski kompanijos vardą ir kreipiasi į kompaniją, norėdami panaudoti Swarovski kristalus savo gaminiuose (rūbuose, aksesuaruose ir pan.). Swarovski vardas jau yra sužibėjęs daugiau kaip 1800 mados namų. 

Šiandien Swarovski pristato naujo aromato liniją, naują šviesos alchemijos būdą. Jų tikslas -  aromatų pasaulyje suprantamus dienos šviesos - jos švytėjimo bei spindesio skleidžiamus pojūčius perteikti per kristalus. Kompanija siekė atskleisti naują moteriškumo dimensiją bei jausmus, kuriuos jaučia ir kuriais žavisi Swarovski gerbėjai.

Svarbiausias akcentas – tai kristalas, apdorotas bei nušlifuotas išskirtinės Swarovski naudojamos technologijos būdu, kuris pagauna šviesos spindulį, išskaido jį ir paskleidžia jį į tūkstančius kitų žaižaruojančių virsmų. Būtent dėl šios magijos Swarovski kompanijos kūrėjai nutarė pristatyti naują aromatą  - Aura by Swarovski. Aura by Swarovski – žaižaruojantis aromatas, kuris apgaubia kiekvienos moters grožį nepaprasta, akinama aura.

Daugiau

Šio gamintojo prekių kataloge nėra.